Westland Schaakt

De site voor alle schaakactiviteiten in het Westland

WSSK 2023

Zaterdag 7 januari 2023 organiseert de Commissie WSSK het 41e "Open Westlands Snel Schaak Kampioenschap"

met als inzet de officiële titel

"Westlands Snelschaakkampioen"

De 32e editie van het SIO Rapid Toernooi is gewonnen door Rachid Schrik van DD. Niet geheel onverwacht, want qua rating (2157) de sterkste. Rachid bleef ongeslagen, moest 2 remises toestaan en kan met 6 uit 7 terugkijken op een prachtig toernooi. Hans Hollander kon bij het ingaan van de laatste ronde nog hopen op een misstap van Rachid voor een eventuele barrage,

 Bij gelijk eindigen geld eerst het onderling resultaat, geeft dat geen uitslag dan volgt loting: 7 - 1 - 8 - 4 - 6 - 3 - 5 - 2.

 

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

1

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

R. Schrik

 

 

 

0,5

0,5

1

1

1

1

1

6

1

2

H. Hollander

 

 

0,5

 

0

1

1

0,5

1

0,5

4,5

2

3

M. Aagaard

 

 

0,5

1

 

0

1

1

0

0,5

4

3

4

N.A.J. Oostvogels

 

0

0

1

 

0

1

1

0

3

5

5

S. Algera

 

 

0

0

0

1

 

0,5

0

1

2,5

7

6

L. Bolle

 

 

 

0

0,5

0

0

0,5

 

0,5

1

2,5

6

7

C.F. v Toor

 

 

0

0

1

0

1

0,5

 

1

3,5

4

8

M. Hettfleisch

 

0

0,5

0,5

1

0

0

0

 

2

8

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

2

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

N. Verhulst

 

 

 

0

0

1

0

1

0,5

0,5

3

5

2

A. Bodaan

 

 

1

 

0,5

1

1

0

1

1

5,5

2

3

A. Margaryan

 

 

1

0,5

 

1

0

1

1

1

5,5

1

4

J.A. Vermeulen

 

0

0

0

 

1

0

0,5

0

1,5

8

5

H. Hoegen Dijkhof

 

1

0

1

0

 

1

1

1

5

3

6

P. de Freytas

 

 

0

1

0

1

0

 

0,5

0

2,5

6

7

M. Mellens

 

 

0,5

0

0

0,5

0

0,5

 

0

1,5

7

8

J.P. Voorberg

 

0,5

0

0

1

0

1

1

 

3,5

4

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

3

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

T.F. van Orsouw

 

 

1

0

1

1

1

0

1

5

2

2

A. Duijvesteijn

 

0

 

0

1

1

0

0,5

0

2,5

6

3

J. Geboers

 

 

1

1

 

1

1

0,5

1

0,5

6

1

4

A.E. Dekker

 

 

0

0

0

 

0,5

1

0

0

1,5

8

5

F. Vreugdenhil

 

0

0

0

0,5

 

0,5

1

0

2

7

6

R. Merle

 

 

 

0

1

0,5

0

0,5

 

0

1

3

5

7

R. Copier

 

 

1

0,5

0

1

0

1

 

0

3,5

4

8

K. Uithof

 

 

 

0

1

0,5

1

1

0

1

 

4,5

3

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

4

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

J. Tjin A Lien

 

 

 

0,5

0

0

0

1

0

1

2,5

7

2

J. Heskes

 

 

0,5

 

0

0

1

1

1

1

4,5

3

3

J.J. van Calmthout

1

1

 

0

1

0,5

0,5

1

5

2

4

D. Aziz

 

 

 

1

1

1

 

0

0,5

1

1

5,5

1

5

G. Stolze

 

 

1

0

0

1

 

1

1

0

4

4

6

W. Duijvesteijn

 

0

0

0,5

0,5

0

 

0

0

1

8

7

J. v.d. Berg

 

 

1

0

0,5

0

0

1

 

0

2,5

6

8

J.H. Everaars

 

 

0

0

0

0

1

1

1

 

3

5

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

5

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

R. Simon

 

 

 

0

0,5

0

0

0

0

0,5

1

8

2

I. Tjin A Lien

 

 

1

 

0

0

1

1

1

0,5

4,5

3

3

R. ter Veen

 

 

0,5

1

 

0,5

0

0,5

0

1

3,5

6

4

D. Nierop

 

 

1

1

0,5

 

1

0

0

1

4,5

2

5

R.E. de Vries

 

 

1

0

1

0

 

1

0

1

4

4

6

B. Ameling

 

 

1

0

0,5

1

0

 

0,5

0,5

3,5

5

7

Y. Verlinde

 

 

1

0

1

1

1

0,5

 

0

4,5

1

8

D. Brijs

 

 

 

0,5

0,5

0

0

0

0,5

1

 

2,5

7

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

6

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

G. Arp

 

 

 

 

0

0

0,5

0

1

1

0

2,5

7

2

T. v Dijk

 

 

 

1

 

1

1

1

0

0

1

5

2

3

B. Boers

 

 

1

0

 

0

0

1

1

0

3

5

4

F. v/d Gaag

 

 

0,5

0

1

 

1

1

1

1

5,5

1

5

J. v/d Ende

 

 

1

0

1

0

 

0,5

1

0

3,5

4

6

V. Kuyvenhoven

 

0

1

0

0

0,5

 

1

0,5

3

6

7

G. de Jong-v.d. Berg

0

1

0

0

0

0

 

1

2

8

8

E. Eveleens

 

 

1

0

1

0

1

0,5

0

 

3,5

3

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

7

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

W. Bergers

 

 

 

0

1

0

1

0

0,5

1

3,5

5

2

J, Hofland

 

 

1

 

1

1

0

1

1

0

5

1

3

G.A. v/d Knaap

 

0

0

 

1

0,5

1

1

1

4,5

3

4

C.J. van As

 

 

1

0

0

 

1

1

1

1

5

2

5

R. Trompetter

 

0

1

0,5

0

 

1

1

1

4,5

4

6

A. van der Weijde

 

1

0

0

0

0

 

1

1

3

6

7

Th. v.d. Pol

 

 

0,5

0

0

0

0

0

 

1

1,5

7

8

H. Haisma

 

 

0

1

0

0

0

0

0

 

1

8

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

8

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

Q. Suleri

 

 

 

 

1

0

1

1

1

0

0

4

2

2

F.N. Berendse

 

0

 

1

1

0

1

1

0

4

5

3

J.S. Bruin

 

 

1

0

 

0

0

0

0

0

1

8

4

S. v/d Berg

 

 

0

0

1

 

1

0

1

0

3

6

5

D. Valk

 

 

 

0

1

1

0

 

1

1

1

5

1

6

G. Buijs

 

 

 

0

0

1

1

0

 

1

1

4

4

7

R.N.M. Bes

 

 

1

0

1

0

0

0

 

1

3

7

8

J. Vane

 

 

 

1

1

1

1

0

0

0

 

4

3

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

9

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

M. Dijkshoorn

 

 

0

1

1

0

0

0,5

0

2,5

7

2

R. Rog

 

 

 

1

 

1

0

0

0

0

0,5

2,5

6

3

J.H. Stam

 

 

0

0

 

0

1

1

0

0

2

8

4

O. Boot

 

 

 

0

1

1

 

0,5

0,5

0

0,5

3,5

4

5

D. Brinkman

 

 

1

1

0

0,5

 

1

0,5

0

4

3

6

V. Steemers

 

 

1

1

0

0,5

0

 

0

0,5

3

5

7

D. Taapken

 

 

0,5

1

1

1

0,5

1

 

0,5

5,5

1

8

G. Zuiderwijk

 

 

1

0,5

1

0,5

1

0,5

0,5

 

5

2

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

10

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

A.W. Goebertus

 

 

1

1

0

1

1

0

0

4

2

2

H. Tomeh

 

 

0

 

1

0

0

1

1

1

4

3

3

M. v/d Wal

 

 

0

0

 

0

1

1

1

1

4

5

4

S. van der Beek

 

1

1

1

 

1

1

1

1

7

1

5

G. Rutten

 

 

0

1

0

0

 

1

0

1

3

6

6

W. Krösschell

 

0

0

0

0

0

 

0

0

0

8

7

J. Roshania

 

 

1

0

0

0

1

1

 

1

4

4

8

Joppe Baak

 

 

1

0

0

0

0

1

0

 

2

7

                               

32e SIO Rapid Schaaktoernooi  29-10-'22

 

Groep:

11

nr

naam

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

tot

plts

1

A. Leonski

 

 

 

0

0

0

0

0

0

0,5

0,5

8

2

Jilayna Ramjiawansingh

1

 

0

0

0

0

0

0

1

7

3

C.H. v/d Gaag-Pronk

1

1

 

0

0

1

0

1

4

4

4

J.D. Stoorvogel

 

1

1

1

 

0

1

0

1

5

3

5

R. Stolze

 

 

1

1

1

1

 

1

1

1

7

1

6

A.H. Lohuis

 

 

1

1

0

0

0

 

0

0

2

6

7

G. Vogelaar

 

 

1

1

1

1

0

1

 

1

6

2

8

T. van Dam

 

 

0,5

1

0

0

0

1

0

 

2,5

5

 

 Deelnemerslijst 29 oktober 2022

  Grp. Naam   Woonplaats Vereniging Rating
1 Aagaard M. MAASSLUIS Schaakmat Westland 2019
2 Algera S. ROTTERDAM Voorschoten 1981
3 Ameling B. ZOETERMEER Promotie 1650
4 Arp G. ZOETERMEER Botwinnik 1603
5 As C.J. van MAASSLUIS Erasmus 1553
6 Aziz D. ROTTERDAM KNSB lid 1730
7 10  Baak Joppe VOORBURG KNSB lid jeugd 710
8 10  Beek S. van der HEKELINGEN Spijkenisse 1452
9 Berendse F.N. WATERINGEN Pomar 1538
10 Berg J. v.d. ZOETERMEER Promotie 1695
11 Berg S. v/d MAASLAND Lierse 1547
12 Bergers W. PIJNACKER Scheve Toren 1559
13 Bes R. DEN HAAG Haeghe Ooievaar 1540
14 Bodaan A. DEN HAAG HSV 1921
15 Boers B. DEN HAAG SHTV 1598
16 Bolle L. VOORBURG Voorburg 1919
17 Boot O. ZOETERMEER Botwinnik 1485
18 Brijs D. VLAARDINGEN Maassluis 1636
19 Brinkman D. ZOETERMEER Promotie 1503
20 Bruin J. NAALDWIJK Schaakmat Westland 1534
21 Buijs G. DE LIER Lierse 1540
22 Calmthout J.J. van ROTTERDAM De Pionier 1735
23 Copier R. NIEUW VENNEP De Vennep 1837
24 11  Dam T. van RIJSWIJK Thuisschaker 1100
25 Dekker A.E. NAALDWIJK Schaakmat Westland 1830
26 Dijk T. v DE LIER Lierse 1610
27 Dijkshoorn M. NAALDWIJK Schaakmat Westland 1485
28 Duijvesteijn A. NIEUW VENNEP De Vennep 1849
29 Duijvesteijn W. ALPHEN A/D RIJN Alphense SC 1697
30 Ende J. v/d HONSELERSDIJK Schaakmat Westland 1628
31 Eveleens E. ZOETERMEER DSC 1588
32 Everaars J.H. NIEUWERKERK A/D IJSSEL Nieuwerkerk a/d IJssel 1674
33 Freytas P. de HOOGVLIET Shah Mata 1893
34 Gaag F. v/d TER HEYDE Schaakmat Westland 1637
35 11  Gaag-Pronk C.H. v/d TER HEYDE Schaakmat Westland 1140
36 Geboers J. LOMMEL (B) Garde Soerendonk 1859
37 10  Goebertus A.W. LEIDSCHENDAM Thuisschaker 1481
38 Haisma H. HOEK VAN HOLLAND Thuisschaker 1550
39 Heskes J. ZOETERMEER Promotie 1736
40 Hettfleisch M. ZOETERMEER Promotie 1898
41 Hoegen Dijkhof H. NIEUW VENNEP De Vennep 1897
42 Hofland J. S-GRAVENZANDE Schaakmat Westland 1579
43 Hollander H. ROTTERDAM  Schaakhuis 2047
44 Jong-v.d. Berg G. DE LIER Lierse 1605
45 Knaap G.A. v/d WADDINXVEEN Waddinxveen 1557
46 10  Krösschell W. DE LIER Lierse 1285
47 Kuyvenhoven V. NAALDWIJK Schaakmat Westland 1609
48 11  Leonski A. SCHIEDAM Fianchetto jeugd 825
49 11  Lohuis A.H. NAALDWIJK Schaakmat Westland 1122
50 Margaryan A. LEIDEN Thuisschaker 2000
51 Mellens M. VOORBURG Voorburg 1887
52 Merle R. HOEK VAN HOLLAND Schaakmat Westland 1778
53 Nierop D. DEN HAAG Haeghe Ooievaar 1665
54 Oostvogel N.A.J. ZUNDERT De Raadsheer Zundert 1995
55 Orsouw T.F. van DEN HAAG DD 1879
56 Pol Th. v.d. MONSTER Schaakmat Westland 1557
57 11  Ramjiawansingh Jilayna LEIDSCHENDAM KNSB lid jeugd 753
58 Rog R.  ROTTERDAM Thuisschaker 1500
59 10  Roshania J. ROTTERDAM Onesimus 1350
60 10  Rutten G. PIJNACKER Scheve Toren 1444
61 Schrik R. DEN HAAG DD 2157
62 Simon R. HOOGVLIET Ashtapada 1676
63 Stam J.H. NIEUWERKERK A/D IJSSEL Nieuwerkerk a/d/ IJssel 1489
64 Steemers V. RIJSWIJK Pomar 1485
65 Stolze G. DE LIER Lierse 1703
66 11  Stolze R. DE LIER Lierse 1100
67 11  Stoorvogel J.D. DE LIER Lierse 1137
68 Suleri Q  ROTTERDAM Thuisschaker 1550
69 Taapken D. ROTTERDAM Onesimus 1463
70 Tjin A Lien I. VOORBURG KNSB lid 1676
71 Tjin A Lien J. VOORBURG KNSB lid 1748
72 10  Tomeh H. ROTTERDAM Onesimus 1450
73 Toor C.F. van VLAARDINGEN Lierse 1906
74 Trompetter R. HONSELERSDIJK Lierse 1551
75 Uithof K. DELFT DSC 1837
76 Valk D. DE LIER Lierse 1518
77 Vane J. ZOETERMEER Promotie 1526
78 Veen R. ter DELFT DCSV 1673
79 Verhulst N. DELFT DSC 2000
80 Verlinde Y. SCHIEDAM Fianchetto 1647
81 Vermeulen J.A. DELFT DSC 1900
82 11  Vogelaar G. DEN HAAG Thuisschaker 1200
83 Voorberg J.P. NAALDWIJK Schaakmat Westland 1871
84 Vreugdenhil F. 'S-GRAVENZANDE Schaakmat Westland 1801
85 Vries R.E. de ZOETERMEER Thuisschaker 1664
86 10 Wal C.M. v/d 'S-GRAVENZANE Schaakmat Westland 1464
87  7 Weijde A. van der DELFT DSC 1511
88 Zuiderwijk G. NAALDWIJK Schaakmat Westland 1474

 

 

Wij organiseren op zaterdag 29 oktober 2022 voor de 32e keer het SIO Rapid schaaktoernooi.

Het toernooi wordt gehouden in gebouw 't Centrum, Hoofdstraat 100, De Lier, tel. 0174-512632.
De bedenktijd per persoon per partij bedraagt 20 minuten.
Behalve in de hoofdgroep, waar volgens het Zwitserse systeem wordt gespeeld, wordt er gespeeld in groepen van acht spelers, zodat iedereen zeven partijen speelt.
Het inschrijfgeld bedraagt € 10,-- per deelnemer, de kosten voor de middaglunch zijn bij het in­schrijfgeld inbegre­pen.
De inschrij­ving staat open voor iedereen, van jong tot oud, club- of huisschaker.
Wij hopen dat u in de gelegenheid bent deze zaterdag vrij te maken om zodoende kennis te nemen van onze Westlandse toernooisfeer.

In de Kiem in ’s-Gravenzande eindigde vrijdag 2 september het 72e Druivenschaaktoernooi. Na twee jaar afwezigheid wegens Corona was het dit jaar weer ouderwets tijd voor Westlandse druiven, notatieboekjes, chrysanten en voor ¾ van de deelnemers een mooie prijs.
Het toernooi startte dit jaar op de eerste avond in “de Brug” in ’s-Gravenzande, omdat onze gebruikelijke speellocatie bezet was. Ook met “de Brug” heeft het Druivenschaaktoernooi een relatie, hier werd namelijk het 25e toernooi gehouden met toen een ongekend aantal van meer dan 300 deelnemers.

Agenda

07-01 2023 12:45 - 17:30
Open Westlands Snelschaakkampioenschap