Westland Schaakt

De site voor alle schaakactiviteiten in het Westland

Login Form

Voorronde Westlands schaakkampioenschap op 28 november 2018 in Wateringen

Aan deze voorronde deden 10 teams uit Wateringen mee: 6 teams van de Hofvilla,
2 van de Kyckert en 2 van de Mariaschool.
We zaten uitstekend boven in drie klaslokalen van de Kyckert.
De ouders konden in de centrale ruimte daartussen zitten. De school in de persoon
van Rob Dankers verzorgde de catering en deed dat uitstekend met limonade,
koffie, koekjes en chips. Het toernooi verliep sportief. Er werden zes ronden gespeeld.
Alle deelnemers kregen een vaantje.

Er waren veel spannende wedstrijden. De Hofvilla 1 was wel oppermachtig:
het eerste team stond in de 28 partijen slechts 1x een remise toe.
De Hofvilla 2 werd overtuigend tweede. Hofvilla 5 werd met het kleinst mogelijke
verschil (een ½ bordpunt) derde. Deze drie teams plaatsten zich voor
de Westlandse finale op woensdagmiddag 16 januari 2019.
Er waren 3 spelers die al hun zeven wedstrijden wisten te winnen: Tuan, Senne en Ramon.

De eindstand is:
 School Plaats Teamp. Bordp.
1e Hofvilla 1 Wat. 12 (uit 6) 23½
2e Hofvilla 2 Wat. 10 17½
3e Hofvilla 5 Wat. 8 15
4e Hofvilla 3 Wat. 8 14½
5e Mariaschool 2 Wat. 6 13
6e Hofvilla 4 Wat. 6 9
7e Mariaschool 1  Wat. 5 10
8e Hofvilla 6 Wat. 3 8
9e Kyckert 1 Wat. 1 5
10e Kyckert 2 Wat. 1 4½

Wie scoorde wat?
 
Hofvilla 1
Tuan An Dho 6-6
Dimitris Gkikas 5½-6
Senne Strijers 6-6
Ramon Hartman 6-6

Hofvilla 2
Amin Baouoh 4½-6
Milan Marzolla 4½-6
Hidde Bos 4½-6
Jurre Vis 4-6
Bart Vos 1½-4

Hofvilla 5
Niek v/d Veen 5-6
Milan v/d Helm 4-6
Nick Kuipers 4-6
Seyran Giebal 2-6

Hofvilla 3
Brent Strijers ½-4
Brett Berendse 3-5
Samuel Bode 4-5
Tessa Hartman 3-5
Roel Bodegom 4-4

Maria 2
Pepijn 2-5
Eliyah 4½-5
Finn 2½-5
Brent 2-5
Nigel 2-4
 
Hofvilla 4
Benjamin Bos 1½-6
Nick Smitz 3-6
Jim Smitz 2-6
Jean Philippe v/d Niet 2½-6

Mariaschool 1
Yannick 2½-6
Max 2-6
Per 1½-6
Kelvin 4-6

Hofvilla 6
Rocco Marzolla 3-6
Roef v/d knaap 0-6
Senn Francken 3½-6
Tijn van Gasteren 1½-6

Kyckert 1
Marijn 0-4
Jesse ½-5
Yassine 2½-5
Ethan 2-3

Kyckert 2
Sam 2-5
Sami 0-5
Tycho 0-4
Bram 2-6
Faris ½-4
   wedstrijdleiders,
  Jan Dekker en Johan Voorberg