Westland Schaakt

De site voor alle schaakactiviteiten in het Westland

Hieronder de indeling voor ronde 6 WSK 2019

Wegens uitzonderlijke situatie betreffende groep 1, i.v.m. HSB bekerfinale, is de indeling gewijzigd.

Na lang beraad is er besloten om de spelers, van groep 1, die een bye nemen een half punt toe te schrijven.

We start om 20:00 uur graag op tijd aanwezig!!

Let op de finale wordt in de Anjerlaan gespeel ook op maandag avond!

49e Westlandse Schaak Kampioenschap 2019
                       
Indeling ronde 6              
                       
Groep 1                
Table White   Score Black   Score Result
                       
1   7   Duijvesteijn, Wim 3   3   Voorberg, Johan 4,5  
2   15   Den Broeder, Leno 2,5   13   Merle, Robert 3,5  
3   8   Van Lom, Rob 2   6   Duijvesteijn, Leo 2,5  
4   9   V.d. Heiden, Jan 2   10   Van Nieuwkerk, Dirk 1,5  
5   11   Brunner, Karg 1,5   16   V.d. Gaag, Frits 1,5  
6   12   Dekker, Jan 1,5   14   Hazeu, Cock 1,5  
                       
    1   Van Woerden, Michiel 4           0.5 bye
    2   Pietersma, Menno 4           0.5 bye
    4   Vreugdenhil, Frans 3           0.5 bye
    5   t Hart, Johan 2,5           0.5 bye
                       
Groep 2                
Table White   Score Black   Score Result
                       
1   10   Quak, Piet 3,5   4   Kuyvenhoven, Vincent 4  
2   13   Kemeling, Leen 3   12   Van Ketel, Henk 3,5  
3   6   Hofland, Jeffrey 3   3   Van der Weijde, André 3  
4   11   V.d. Berg, Sandra 2,5   20   Mandelbaum, Amit 2,5  
5   19   Trompetter, Remco 2,5   18   Van den Berg, Johan 2,5  
6   8   Bruin, Jos 2,5   1   Zuidgeest, Jordy 2  
7   2   Van den Ende, Jan 2   17   Van der Pol, Theo 2  
8   14   Dijkshoorn, Marcel 2   15   Poot, Wim 2  
9   7   Valk, Dick 1,5   16   Van der Wal, Martin 1,5  
                       
    5   De Jong-v/d Berg, Gera 3,5           0 bye
    9   Zwanenburg, Marco 0,5           0 bye
                       
Groep 3                
Table White   Score Black   Score Result
                       
1   1   Buijs, Gerard 4   4   Boekestijn, Piet 3,5  
2   13   Lohuis, Anton 3,5   5   Zonneveld, Jan 3,5  
3   3   De Vries, Peter 2,5   2   Prins, Leen 3,5  
4   8   Groot, Bertus 2,5   9   De l' Ecluse, Sander 2,5  
5   11   Van der Knaap, Jos 2,5   18   Stoorvogel, Jan Dirk 2,5  
6   10   Krösschell, Wim 2   6   Grootscholten, Leo 2  
7   12   Oomes, Ad 1,5   14   Bronswijk, Peter 2  
                       
    7   Tiersma, Jan Bouke 1           1 bye
    16   Van der Sande, Djon 0           0 bye
    17   Wassenburg, Pim 1,5           0 bye
                       

Agenda

Geen evenementen